Ecen Sigorta
18 Eylül 2018 Salı
Anasayfa > EKONOMİ > Türk ve Kazak kadın girişimciler buluştu
Türk ve Kazak kadın girişimciler buluştu

Türk ve Kazak kadın girişimciler buluştu

22.02.2018 16:41 12 14 16 18 yazdır
Bartın TSO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri Kazak kadın girişimcilerle iş forumunda biraraya geldi.


Türkiye ile Kazakistan arasındaki iş hacminin arttırılması amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu ile Kazakistan’dan gelen kadın girişimciler arasında ortak projeler geliştirmeyi amaçlayan “Türkiye-Kazakistan Kadın Girişimciler İş Forumu” gerçekleştirildi.
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile Kazakistan’dan gelen kadın girişimciler arasında ortak projeler geliştirmeyi amaçlayan Türkiye-Kazakistan Kadın Girişimciler İş Forumu gerçekleştirildi. TOBB ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya İlimizi temsilen Bartın TSO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Gülsüm Karakaş, Başkan Yardımcısı Süheyla Balık ve İcra Komitesi Üyesi Ümran Bayraktar katılım sağladı.
Forumun açılış konuşmalarını Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Kazakistan Devlet Sekreteri Gülşara Abdikalikova, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Ruhsar Pekcan, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi Berna İlter ile Kazakistan Ulusal Girişimciler Odası ve Kadın Girişimciler Konseyi Başkanı Lazzat Ramazanova yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile Kazakistan Ulusal Girişimciler Odası/Kadın Girişimciler Konseyi arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri