Ecen Sigorta
20 Eylül 2018 Perşembe
Anasayfa > SİYASET > Tunç, teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi
Tunç, teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi

Tunç, teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi

03.07.2018 09:17 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç 24 Haziran’daki Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından Bartın merkez ilçe ve beldelerinde teşekkür ziyaretleri yaptı.


Kozcağız, Hasankadı, Kumluca ve Abdipaşa Beldelerinde İl Başkanı Turhan Kalaycı ile birlikte esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyaretleri yapan Milletvekili Tunç, “Ülkemiz 24 Haziran’da çok önemli bir seçimi başarı ile tamamlayarak, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin uygulamasını başlatmıştır.Hedefimiz bu seçimde Bartın’da 2 milletvekilliğini de kazanmaktı. Teşkilatlarımızla birlikte çok gayretli ve uyum çalıştık ama 2-0 olmadı. Halkımızın takdiri bu yönde şekillendi, saygı duyuyoruz. Bartın’da Türkiye ortalamasının üstünde oy aldık. Bartın halkına teşekkür ediyoruz” dedi.
Kozcağız Beldesinde Belde Başkanı Mürşit Açıkgöz ve belde teşkilatı tarafından karşılan Tunç, Kozcağız esnafına ve halkına teşekkürlerini iletti.

Daha sonra Hasankadı Beldesi’ne giden Tunç, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan ve Belde Başkanı Raif Çeliktaş ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu, halka teşekkür etti.

Ardından Kumluca Beldesine geçen Tunç ve beraberindekiler, burada Belde Başkanı Cihan Ustaoğlu ve belde teşkilatı tarafından karşılandı. Kumluca beldesinde çay sohbetleri de yapan Milletvekili Tunç Kumluca halkına verdikleri büyük desteklerinden dolayı teşekkür etti.“Bartın’da büyük eserlere imza atmayı sürdüreceğiz”

 

Milletvekili Tunç, buradaki konuşmasında, “Bartın’a önceki dönemlerde olduğu gibi, yeni dönemde de çok büyük eserlere imza atacağız, Bartın’ın ilçe ve beldelerine gelişmesi ve kalkınması için var gücümüzle çalışacağız, halkımız önceki dönemlerde bizim çalışma azmimize şahit oldu, onların güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadık, yeni dönemde de çıkarmayacağız, bize oy veren vermeyen hiçbir ayrım yapmadan herkese hizmet etmeye devam edeceğiz. Ankara’da Bartın’ın sesi olmaya, Bartın’ı en güzel şekilde temsil etmeye, dev yatırımlarla Bartın’ı büyütmeye devam edeceğiz” dedi. 

“Abdipaşa kazanmaya devam edecek”

 

Son olarak 24 Haziran seçimlerinde AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek veren Abdipaşa’ya ziyarette bulunan Tunç, AK Parti Abdipaşa Belde teşkilatına ve Belediye Başkanı Yaşar Dönmez’e verdikleri katkı ve destekleri için teşekkür etti. Milletvekili Tunç, “Abdipaşa Beldemiz önceki dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de çok büyük eserlere imza atacağız. Bartın’ın ilçe ve beldelerinin gelişmesi ve kalkınması için var gücümüzle çalışacağız. Abdipaşa halkımız önceki dönemlerde bizim çalışma azmimize şahit oldu. Onların güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadık, yeni dönemde de çıkarmayacağız. Bize oy veren-vermeyen hiçbir ayrım yapmadan herkese hizmet etmeye devam edeceğiz. Ankara’da Bartın’ın sesi olmaya, Bartın’ı en güzel şekilde temsil etmeye, dev yatırımlarla Bartın’ı büyütmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri