22 Ocak 2018 Pazartesi
Anasayfa > EĞİTİM > RİMER’e 6 ayda 427 başvuru yapıldı
RİMER’e 6 ayda 427 başvuru yapıldı

RİMER’e 6 ayda 427 başvuru yapıldı

09.01.2018 17:18 12 14 16 18 yazdır
Bartın Üniversitesi’nin yönetimi ile mensupları arasındaki iletişim kanallarını sürekli açık tutmak amacıyla oluşturulan Rektörlük İletişim Merkezi’ne (RİMER) 6 ayda 427 başvuru yapıldı.


 Bartın Üniversitesi tarafından 6 ay önce faaliyete geçirilen Bartın Üniversitesi Rektörlük İletişim Merkezi’ne (RİMER) 427 başvuru yapıldı. Böylece Üniversite yönetimi ile iletişim kanallarını sürekli açık tutmak amacıyla oluşturulan RİMER’e haftada ortalama 17, ayda 71 başvurunun yapılmasıyla birlikte memnuniyetin yüksek olduğu görüldü.

 

“RİMER ile iletişim kanallarımız 24 saat açık”

 

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, RİMER ile günün 24 saatinde Üniversite yönetimine müracaat yapılabildiğini söyledi. Rektör Uzun, RİMER aracılığıyla sadece şikâyetlerin değil talep, görüş ve önerilerin de web sitesi üzerinden oluşturulan panelden kolayca iletilebildiğinin altını çizip, RİMER’e artık Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi (UBYS) üzerinden başvuru yapılabileceğini vurguladı.

 

“6 ayda 427 başvuru sahibine doğrudan ulaşıldı”

 

6 ayda yapılan 427 başvurunun önemli bir sayı olduğunu kaydeden Rektör Uzun, şunları söyledi:

“Üniversitemizin 2018-2022 stratejik hedeflerini belirlerken sadece iç değil tüm paydaşlarımızın görüşlerini aldık. Bununla ilgili göreve geldiğim günden bugüne çeşitli toplantılar yapılarak, elde edilen veriler raporlaştırıldı. Bunun bir ayağı olan RİMER de hem iç hem de dış paydaşlarımızın görüşlerini elektronik ortamdan almamızı sağladı. 6 ayda başvuru yapan 427 kişiye tek tek ulaşılarak görüş alışverişinde bulunuldu. RİMER’i kullanarak bize ulaşan, Üniversitemizle ilgili görüş ve önerilerini aktaran herkese teşekkür ediyorum.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri