Ecen Sigorta
20 Eylül 2018 Perşembe
Anasayfa > EĞİTİM > Öğrencilere tecrübelerini anlattılar
Öğrencilere tecrübelerini anlattılar

Öğrencilere tecrübelerini anlattılar

09.04.2018 12:04 12 14 16 18 yazdır
Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nce düzenlenen “Kariyer Günleri” kapsamında faaliyet gösterdikleri sektörlerin öncüsü durumundaki iş adamları, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencilerine iş hayatındaki tecrübelerini anlattılar.


NİLAY MERYEM ÇÖMLEK

Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri sona erdi. Sayacılar ve Ayakkabıcılar Derneği Başkanı Necati Sandıkçı, Pinaldi Tekstil Sahibi Şükrü Taş ve Ankara Mobilya Sahibi Erdal Çakmak kariyer günleri programları kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek mesleki yaşam hikâyeleri ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştılar.


İşadamları mutluluk duyduklarını ifade etti


Cemre Saya Ayakkabı Firması Kurucu Ortağı ve Sayacılar - Ayakkabıcılar Derneği Başkanı Necati Sandıkçı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen Kariyer Günleri programında okul öğrencilerine iş hayatı ile ilgili bilgi ve tecrübelerini aktardıklarını ifade ederek, “İş yaşamımızdaki tecrübelerimizi öğrencilerle paylaşmaktan mutluluk duyduk. Üreten bir Türkiye için gençlerimizin iş yaşamına atılmaları ve başarılı çalışmalara imza atmaları çok önemli. Bizlerde gençlerimize iş yaşantımızda karşılaştığımız zorluklar ve bu zorluklarla mücadele yöntemlerimizi anlattık. Ülkemizin aydınlık geleceği adına ve üreten bir Türkiye için gençlerimizin iş dünyasında mutlaka yer almaları gerektiğine değindik. Genç kardeşlerimizin merak ettikleri sorulara da yanıt verdik. Başarılı bir program olduğu düşüncesindeyim. Programın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Müdürümüz Murat Çavuşoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.
Öğrenciler adına olumlu geçti


Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Murat Çavuşoğlu da Kariyer Günleri Programına katılımlarından dolayı Necati Sandıkçı, Şükrü Taş ve Erdal Çakmak’a teşekkür ederek gerçekleşen programın öğrenciler adına olumlu geçtiğini kaydetti. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri