İŞADAMI ADALI’DAN BARTINSPOR'A 20 BİN TL’LİK DESTEK SÖZÜ

Bartınspor yönetimi, işadamı Nazif Adalı’dan destek sözü aldı. İşadamı Adalı, şampiyonlukta Bartınspor’a 20 bin lira destekte bulunacak.

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ve yönetimi, kulübe ek maddi gelir sağlamak amacıyla destek arayışlarını sürdürüyor. Bu çerçevede devam eden ziyaret programı kapsamında Kulüp Başkanı Mehmet Bulut ve ekibi, Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay, Arçelik Mağazası sahibi ve Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Yaz ve işadamı Nazif Adalı’yı ziyaret etti. Ziyaretler sonucu Yurtbay, Özcan ve Adalı, Bartınspor’a maddi destek sağladı. Ayrıca Bartınspor yönetimi, işadamı Nazif Adalı’dan bir destek sözü daha aldı. Adalı, şampiyonluk geldiği takdirde Bartınspor Kulübüne 20 bin TL destek olacağının sözünü verdi.

“BARTINSPOR” isimli taraftar sayfasından yapılan paylaşımlarda, Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay’a,  Arçelik Mağazası sahibi ve Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Yaz’a ve İşadamı Nazif Adalı’ya katkılarından dolayı teşekkür edildi.


09.02.2018 11:41
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.