Ecen Sigorta
22 Ağustos 2018 Çarşamba
Anasayfa > SİYASET > Mekeç: “Hakkımızı helal etmiyoruz!”

Mekeç: “Hakkımızı helal etmiyoruz!”

12.06.2018 11:09 12 14 16 18 yazdır
Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayı Mücahit Mekeç, Saadet Partisi ve Temel Karamollaoğlu hakkında yalan ve haksız yere karalama kampanyası gerçekleştirdiğini belirterek “Hesap yakındır! Sizin çarpık zihniyetinize hakkımızı helal etmiyoruz." dedi.
Mekeç:  “Hakkımızı helal etmiyoruz!”


 

Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayı Mücahit Mekeç, Saadet Partisi ve Temel Karamollaoğlu hakkında yalan ve haksız yere karalama kampanyası gerçekleştirdiğini belirterek “Hesap yakındır! Sizin çarpık zihniyetinize hakkımızı helal etmiyoruz. Aziz milletimiz 24 Haziranda bunu görecektir ve dip dalga ile size büyük bir ders verecektir.” dedi.

 

Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu’nun ekonomik konularda yaptığı çıkışların medya tarafından çarpıtılarak yayınladığına dikkat çeken Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayı Mücahit Mekeç, Saadet Partisi ve Temel Karamollaoğlu hakkında yalan ve haksız yere karalama kampanyası gerçekleştirdiğini söyledi.

 

Saadet Partisi’nin seçim barajı kaldırılmadığı için ittifak yaptığını, ittifak sisteminde de, oy pusulasında Saadet Partisi kendi logosuyla bulunacağını ve seçmenlerin verdiği oyların direkt Saadet Partisi’nin olacağının da bir kez daha altını çizerek şöyle konuştu:

 

“Her şeyi çarpıtıyorlar”

 

“Bir seçim kampanyası dönemi yaşıyoruz. Partiler, adaylar yarış halinde. Rakipleri savaşır gibi davransa da, Saadet Partisi doğruyu yanlışı gözeterek, hakkaniyete uyarak, rakiplerini karalamak yerine yanlışlarını anlatarak, doğrusunu göstererek bir kampanya yürütüyor. Yürütüyor ama rakipleri kural, kaide dinlemiyor, her şeyi çarpıtıyorlar. Güçlü medyalarını kullanarak Saadet’i hiç gündeme taşımıyorlar. Bunda muvaffak olamadıkları zaman da çarpıtarak yansıtma rezaletine tevessül ediyorlar. Toplum nezdinde Saadet Partisini, Cumhurbaşkanı Adayımız Temel Karamollaoğlu’nu ve biz adayları küçük düşürmek için kullanmadıkları yalan, iftira kalmadı. Konuşmalarımızın önünü arkasını keserek yayınlıyorlar.

 

“El insaf diyorum. Yazıklar olsun!”

 

Neymiş? Biz ülkedeki tüm yatırımları durduracakmışız. Biz IMF’den borç alacakmışız. AB, Amerika, İsrail ile kol kola hareket ediyormuşuz. Saadet CHP ile buluştu, Saadet HDP ile buluştu. Bunlar 28 Şubat’ta Erbakan’ı terletenlerle bir araya geliyorlar. Saadet’e verdiğiniz oylar CHP’ye gidecek. Bunlar teröre destek veriyorlar, teröristlerle kol kola girmişler, teröristleri hapisten çıkarmaya odaklanmışlar, terör seviciler. Millet İttifakı aslında terör ittifakıdır, şer ittifakıdır, Erbakan Hocanın kemiklerini sızlatıyorlar… El insaf diyorum. Yazıklar olsun!

 “Hesap yakındır!”

 

Herkes bilsin ki Saadet Partisi, tek başına iktidar olan Ak Parti seçim barajını kaldırmadığı için ittifak yapmıştır. İttifak sisteminde de, oy pusulasında Saadet Partisi kendi logosu ile bulunacaktır ve seçmenlerinin verdiği oylar direkt Saadet’in olacaktır. Saadet Partisi ve biz adayların sözlerini nasıl bu kadar çarpıtabiliyorsunuz? Bu yalancılığa girmez mi? Bu iftiraya girmez mi? Bunlar her şeyden önce haram değil mi? Adaylığını kabul ettiğiniz bir insana eşit propaganda imkânı tanımazsanız olabilecekleri hiç akıl fikir etmez misiniz? Ey çarpık zihniyetliler, ey çarpıtmayı yönetenler! Allah var, gerçek adalet var. Bu yaptıklarınızdan dolayı hiç utanmıyor musunuz? Hiç Allah’tan korkmuyor musunuz? Ne pahasına olursa olsun seçim kazanalım diyorsanız, bilin ki makamlar mevkiler geçicidir. Hesap yakındır! Sizin çarpık zihniyetinize hakkımızı helal etmiyoruz. Aziz milletimiz 24 Haziranda bunu görecektir ve dip dalga ile size büyük bir ders verecektir.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri