Ecen Sigorta
22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > EKONOMİ > KOBİGEL başvuru sonuçları 1 Mart’ta açıklanacak

KOBİGEL başvuru sonuçları 1 Mart’ta açıklanacak

16.02.2018 16:18 12 14 16 18 yazdır
KOBİ’lere 300 bin liraya kadar geri ödemesiz, 700 bin liraya kadar da geri ödemeli kredi desteği sağlanacak olan KOBİ Gelişim Destek Programı (KOBİGEL) başvuru sonuçları 1 Mart’ta açıklanacak.
KOBİGEL başvuru sonuçları 1 Mart’ta açıklanacakKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Destekleme ve Geliştirme İdaresi (KOSGEB) Bartın İl Müdürü Abdurrahman Usta, imalat sektöründeki işletmelere avantajlar sağlayan KOBİ Gelişim Destek Programı Projesi (KOBİGEL) için değerlendirme sürecinin devam ettiğini kaydetti. Sonuçların 1 Mart’ta açıklanacağını belirten Usta, yaptığı açıklamada “11 Eylül 2017’de başvuruları alınmaya başlanan ve 22 Ekim Pazar günü başvurusu süresi son olan 1 milyon üst limitli imalat sektörüne yönelik olan KOBİGEL KOBİ Gelişim Destek Programına Bartın’dan 24 işletmemiz başvurmuş ve bu işletmelerimizin 23’ü 1’inci safha için başarılı olma kriteri olan 40’ın üzerinde puan alarak kurul gündemine alınmıştır. 20 Aralık’ta başlayan 2’nci safhada işletmeler ile kurulda görüşmeler tamamlanmış olup sonuçlar 1 Mart tarihinde açıklanacaktır.”dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri