Ecen Sigorta
21 Ağustos 2018 Salı
Anasayfa > SİYASET > Kırşanlı: “Saygı, sevgi ve güven”
Kırşanlı: “Saygı, sevgi ve güven”

Kırşanlı: “Saygı, sevgi ve güven”

11.06.2018 16:24 12 14 16 18 yazdır
MHP Bartın Milletvekili Adayı Orhan Kırşanlı, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

MHP Bartın Milletvekili Adayı Orhan Kırşanlı, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İnsanların ayrıştırılmasından, ötekileştirilmesinden yana olmadığını söyleyen Kırşanlı, Bartın Halkının destekleri ile milletvekili seçildiğimizde, herkesin ortak sesi, herkesin milletvekili olacağız. Kapımız da, telefonumuz da, yüreğimiz de ardına kadar 24 saat açık olacak” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı  Op. Dr. Orhan Kırşanlı, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimleri için çalışmalarına yoğun program altında devam ediyor. Köy köy, mahalle mahalle, Bartın merkez olmak üzere ilçe ve beldelerde vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek, sorun ve talepleri dinleyen MHP Bartın Milletvekili Adayı Orhan Kırşanlı, vatandaşlara da 24 Haziran’da yapılacak genel seçim için Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesinde de yer alan konuları da anlatıyor.

 

“Saygı ve sevgiye dayalı hizmetler vereceğiz”

İnsanlar arasında güvene dayalı saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde devam eden diyaloglara çok önem verdiğini belirterek “İnşallah 24 Haziran’da Bartın halkını TBMM’de temsil etme hakkını kazandığımızda da dostluk, kardeşlik, hoşgörü, saygı ve sevgiye dayalı hizmetler vereceğiz” dedi.

 

“Değerlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz”

İnsanların ayrıştırılmasından, ötekileştirilmesinden yana olmadığını belirten Kırşanlı “ 25 yıldır doktorluk mesleğimi yapıyorum. 12 yıl başhekim vekilliği ve idarecilik de yaptım. Binlerce hastam oldu. En küçüğünden en büyüğüne kadar tüm hastalarıma sevgi ve saygı düsturu ile yaklaştım. Ülkemizin insanları ayrı ayrı hepsi birer değer. Biz tüm değerlerimize sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

“Herkesin milletvekili olacağız”

Bartın’ın kültürel, sosyal, tarihsel, coğrafi zenginlikleri içinde barındıran bir il olduğuna değinen Op. Dr. Orhan Kırşanlı “Yaşadığımız kentlere hepimizin vefa borçları var. Hepimiz kendi ölçeğimizde, kendi bilgi ve birikimlerimizle kentimiz için yararlı çalışmalar içinde olmalıyız. Bartın’ı her yönden büyütmek, büyük yatırımları çekmek, herkese yürekten dokunan milletvekili olmak için Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday oldum. Kadirşinas Bartın Halkının destekleri ile milletvekili seçildiğimizde, herkesin ortak sesi, herkesin milletvekili olacağız. Kapımız da, telefonumuz da, yüreğimiz de ardına kadar 24 saat açık olacak” dedi.

 

“Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınlarımız, gazilerimiz yalnız değil”

Kırşanlı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin her zaman engelli vatandaşların, şehit yakınlarının ve gazilerin haklarının iyileştirilmesinden yana olduğunu belirterek,  bu doğrultuda çalışmalar yaptıklarını açıkladı.

24 Haziran’da yapılacak genel seçim için Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesinde de yer alan konulara değinen Kırşanlı “Engelli ve engelli yakını aylığının yükseltilmesi ve engelli aylığı ödenmesinde, aile geliri yerine kendi gelirlerinin esas alınması sağlanacak. Doğuştan ya da işe girmeden önce engelli olanlar, malul şartlarından yararlandırılacak. Muharip gazi şeref aylığının artırılacak ve hepsine aynı tutarda ödenecek. Şehit anne ve babalarının aldıkları maaşın artırılacak, şehit yetimlerinin tamamına iş hakkı verilecek. Terörle mücadele gazilerine ikinci istihdam imkânı sağlanacak, ordu ve polis vazife malullerinin maaşlarının iyileştirilerek, gazilere ÖTV'siz araç imkânı verilecek” dedi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri