Ecen Sigorta
20 Ağustos 2018 Pazartesi
Anasayfa > ASAYİŞ > Kalite yükseltme eğitimi
Kalite yükseltme eğitimi

Kalite yükseltme eğitimi

04.01.2018 16:11 12 14 16 18 yazdır
Bartın’da, çalışan özel güvenlik görevlilerinin hizmet kalitesinin yükseltilmesi için eğitimlere başlandı.

 

AHMET KARADENİZ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatı doğrultusunda, güvenlik hizmetlerindeki kalitenin artırılması amacıyla ülke genelinde çalışan özel güvenlik görevlilerinin bilgilendirilmelerine yönelik eğitimler planlanıyor.  Bu kapsamda Bartın’da da çalışan özel güvenlik görevlilerine 3 gün boyunca çeşitli konularda eğitimler verilecek. 

Eğitimler başladı

 

Eğitimler, dün Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda başladı. 3 gün sürecek olan eğimlerde, özel güvenlikçilere Etkili İletişim, Genel Kollukla İlişkiler, Aidiyet Duygusunun geliştirilmesi, Güvenlik Tedbirleri, Özel Güvenlik Hukuku, Mevzuatla Gelen Yetki Sorumluluk ve İdari Yaptırımlar ve Afet ve Acil Durum Başkanlığı Bilinçlendirme Eğitimi konular anlatılacak. Eğitimler ise Emniyet Genel Müdürlüğünden gelen Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Salavat Mete Pınar ve Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Asım Dursun tarafından verilecek.
Bu bilgilendirme eğitimler kapsamında Bartın’da, 300 civarı özel güvenlik görevlisine eğitim verilmiş olacak. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri