Ecen Sigorta
20 Temmuz 2018 Cuma
Anasayfa > GÜNDEM > Kalaycı: “Gazeteciler Bartın’a önemli katkılar sağlıyor”
Kalaycı: “Gazeteciler Bartın’a önemli katkılar sağlıyor”

Kalaycı: “Gazeteciler Bartın’a önemli katkılar sağlıyor”

10.01.2018 11:09 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, ülke menfaatleri doğrultusunda doğruları yazan gazetecileri tüm samimiyetiyle kutladığını söyledi.


Çalışan ve emekçi gazetecilerin gününü kutlayan AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda her türlü koşulda çalışan, sadece ülke menfaati ve ülkenin ideolojileri için doğruları yazan ve doğru habercilik yapan gazetecileri tüm samimiyeti ile kutladığını belirtti.

Haber Merkezi - AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kalaycı, mesajında, “Öncelikle Bartın ilimizde görev yapan medya temsilcileri olmak üzere, tüm basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişisel haklara saygı gibi değerleri barındıran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde aktarmaktadırlar. Vatandaşlarımızın en doğal hakkı olan bilgi almalarını zamanında doğru ve eksiksiz sağlayarak milletimizin vicdanının sesi olmaktadır. Kamuoyunun haber alma hakkını görev olarak üstlenen gazeteci arkadaşlarımız, ilimizde ve ilçemizde olan gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirmekte, Bartın’ımızın kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik tanıtımına önemli katkılar sağlamaktadır. Her koşulda görev yapan, ülke menfaati ve ülke ideolojileri için doğruları yazan ve doğru habercilik yapan bütün gazeteci arkadaşlarımıza zorlu görevlerinden dolayı kolaylıklar diliyorum. Görev bilincini kaybetmeden, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde çalışan gerçek gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, başarılarının devamını dilerim.” ifadelerine yer verdi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri