Ecen Sigorta
20 Ağustos 2018 Pazartesi
Anasayfa > YAŞAM > İl Genel Meclisi yılın son gündemini görüşüyor
İl Genel Meclisi yılın son gündemini görüşüyor

İl Genel Meclisi yılın son gündemini görüşüyor

05.12.2017 16:15 12 14 16 18 yazdır
İl Genel Meclisi Aralık Ayı Gündemini görüşmeye başladı. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz'ın Meclis Üyeliği istifasının arından İlçe Seçim Kurulu tarafından görevlendirilen Sefai Dikyurt da Meclis Salonu'ndaki yerini aldı.
Nilay Meryem ÇÖMLEK

İl Genel Meclisi Aralık Ayı Toplantıları'na başladı. İl Genel Meclis Aralık Ayı toplantılarının ilki İl Genel Meclis Üyeleri Hikmet Özdilkural, İrfan Ekmekçi, Mustafa Güney, Murat Erfındık, Recep Regaip Bayraktar, Savaş Buyurman, Hasan Karakurt, Ercan Uyan, Orhan Çaça ve Sefai Dikyurt'un katılımıyla İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun Başkanlığında gerçekleştirildi.
Gündeme geçmeden önce İl Genel Meclisi Yusuf Ziya Aldatmaz'ın istifasıyla boşalan meclis üyeliği görevine 44 ay aradan sonra ilçe seçim kurulu tarafından görevlendirilen Sefai Dikyurt' a başarılar dileyen Başkan Dursun, gündemin ilk maddesinde yer alan Kayadibi Köyü Köy Yerleşik Alan İle İlgili İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporunu okutarak Meclis'in işarı oyları sonucu Komisyon raporu doğrultusunda karara bağlandı.

Ardından 2'nci gündem maddesinde yer alan Bartın Huzurevi Binası Yapımının 2017-2018 Mali Yılı Ek Çalışma ve Yatırım Programına Alınması ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu ile Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu Raporlarını Meclis'in işarı oylarına sunarak karara bağlandığını söyledi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri