Ecen Sigorta
20 Eylül 2018 Perşembe
Anasayfa > YAŞAM > İl Emniyet Müdürü Vural’ı ziyaret ettik
İl Emniyet Müdürü Vural’ı ziyaret ettik

İl Emniyet Müdürü Vural’ı ziyaret ettik

14.04.2018 14:35 12 14 16 18 yazdır
Gazetemiz Genel Müdürü Mustafa Ahmet Oktay, Genel Yayın Yönetmeni Sadık Tolga Akıner, Eren Sarıkaya ve Haber Koordinatörü Nilay Meryem Çömlek, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’ı ziyaret etti.Gazetemiz Genel Müdürü Mustafa Ahmet Oktay, Genel Yayın Yönetmeni Sadık Tolga Akıner, Eren Sarıkaya ve Haber Koordinatörü Nilay Meryem Çömlek, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’ı ziyaret etti.

Gazetemiz Genel Müdürü Mustafa Ahmet Oktay, Genel Yayın Yönetmeni Sadık Tolga Akıner, Eren Sarıkaya ve Haber Koordinatörü Nilay Meryem Çömlek’i sıcak bir şekilde karşılayan Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kamuoyunu gelişmelerden haberdar etme görevi olan gazetecilerin mesaisinin büyük bir bölümünün polis teşkilatıyla ortak ortamlarda geçtiğine işaret eden Vural, vatandaşın huzur ve güveni için geceli-gündüzlü çalışmalarına devam ettiklerini belirterek “Bartın, eldeki istatistiki verilere de bakıldığında şuanda Türkiye'nin en huzurlu şehirlerinin arasında bulunuyor. Polisi ile Jandarmasıyla bizim görevimiz aslında bunun devamını sağlamaktır. Bu konuda yaptığımız çalışmaları, yaptıkları haberlerle kamuoyuyla paylaşan gazetecilerin görevini çok önemsiyoruz. Gazetecilerin yaptıkları haberlerle yapılan çalışmalara verdikleri destekten ötürü de ayrıca teşekkür ediyoruz. İnşallah hep birlikte Bartın’ın daha huzurlu bir şehir olması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

 Oktay: “Polis teşkilatımıza güveniyoruz”

 

Bartın Halk Gazetesi Genel Müdürü Mustafa Ahmet Oktay da polis teşkilatının her zaman halkıyla bütünleşmiş bir teşkilatımız olmasından dolayı gurur duyduğunu kaydederek “Gücünü halktan ve kanunlardan alan Polis Teşkilatımız, milletinin de karakteri gereği daima mazlumların, muhtaçların yanında, zorbaların ve hainlerin karşısında mücadelesini sürdürmüştür. Gece gündüz demeden tüm şartlar altında ülkemizin her köşesinde görevini sürdüren polis teşkilatımız asli görevlerinden birisi olan güvenlik teminini büyük bir başarıyla gerçekleştirmektedir. Yapmış olduğu hizmetlerle halkımızın güvenini ve itibarını kazanan polis teşkilatımız yasaları uygulayarak hem kamu düzenini sağlamakta hem de anayasa ile güvence altına alınan temel hak ve özgürlüklerin korunmasında ve yaşamımızın huzur içinde sürdürülmesinde büyük bir özveriyle çalışarak toplumsal barışa son derece önemli katkıda bulunmaktadır. Personelini devamlı olarak gelişen teknolojiye adapte eden ve her türlü şartlara hazırlamakta olan polis teşkilatımıza güveniyor ve her zaman halkıyla bütünleşmiş bir teşkilatımız olmasından dolayı gurur duyuyorum. Bu vesileyle Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 173. yıl dönümünü içtenlikle kutlarken, görevleri başında şehit olan polislerimizi şükran ve rahmetle anıyor, tüm emniyet çalışanlarına görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri