Ecen Sigorta
21 Ağustos 2018 Salı
Anasayfa > SİYASET > Gölbucaklı köyleri gezip İnce ve CHP için oy istiyor
Gölbucaklı köyleri gezip İnce ve CHP için oy istiyor

Gölbucaklı köyleri gezip İnce ve CHP için oy istiyor

11.06.2018 16:49 12 14 16 18 yazdır
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı,Parti yöneticileriyle birlikte seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

(Haber Merkezi) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, parti yöneticileri CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce için köy köy gezerek müreffeh, tüm sorunlarını çözmüş, vatandaşları ve komşuları ile barışık bir Türkiye için vatandaşlardan destek istiyor.

Parti yöneticileriyle birlikte seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gölbucaklı, son olarak Derbent ve Gökçekıran köylerinde kahve ziyaretlerinde bulundu. CHP’liler köy sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanırken, CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Gölbucaklı kahvehaneleri ziyaretlerinde partilerinin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçimi kazanması durumunda hem Bartın’ın hem de Türkiye’nin çok daha yaşanabilir bir şehir olacağını anlattı.

 

Eski bakanları anımsattı

 

Gölbucaklı, İnce’nin Cumhurbaşkanlığını kazanması durumunda CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya’nın Bakan olacağına kesin gözüyle bakıldığını belirtirken, eski bakanlardan Köksal Toptan’ın Bartın Üniversitesi’nin temelini attığını, Zeki Çakan’ın TEFER Projesi’ni gerçekleştirdiğini, Hasan Akyol’un da Bartın Organize Sanayi Bölgesi’nin temelini attığını anımsattı. “Rıza Yalçınkaya’nın yu an Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin yanında olması Bartın için bir şans” diyen CHP Merkez İlçe Başkanı Gölbucaklı, özetle şunları söyledi:

“İnce Türkiye için, Yalçınkaya Bartın için bir şans”

 

“Sayın Muharrem İnce Cumhurbaşkanı seçildiğinde, Sayın Milletvekilimiz Rıza Yalçınkaya da Sayın İnce’nin kuracağı Bakanlar Kurulu’nda yer aldığında Bartın’a çok önemli yatırımlar yapılacaktır. Sayın İnce ve Yalçınkaya’nın Bartın için en önemli hizmeti ise hiç kuşkusuz termik santralin Amasra’ya yapılmasını engellemek olacaktır. İnce Türkiye için Yalçınkaya ise Bartın için bir şans. Çocuklarımıza ekonomisi çok daha güçlü, kentleşmesi çok daha güzel, yarınlara umutla yönelen bir Bartın bırakmak bizlerin elinde. Vatandaşlarıyla ve komşularıyla barış içinde yaşayan ekonomisi güçlü, tüm sorunlarını çözmüş, mutlu vatandaşlara sahip bir Türkiye için 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı seçiminde oylarınızı CHP’nin adayı Muharrem İnce, milletvekilliği seçimlerinde de CHP’den yana kullanmanızı istiyoruz. Daha güzel ve müreffeh günler için artık TAMAM.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri