Ecen Sigorta
17 Ağustos 2018 Cuma
Anasayfa > SPOR > Geniş katılımlı “Ju Jitsu Semineri” tamamlandı
Geniş katılımlı “Ju Jitsu Semineri” tamamlandı

Geniş katılımlı “Ju Jitsu Semineri” tamamlandı

07.02.2018 15:46 12 14 16 18 yazdır
Ju Jitsu Türkiye Federasyonu ile Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu tarafından 02-04 Şubat tarihleri arasında Ankara’da Ju Jitsu Semineri düzenlendi.

Bartınlı Hulisi Elmas’ın başkanlık yaptığı Ju Jitsu Türkiye Federasyonu ile Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu tarafından 02-04 Şubat tarihleri arasında Ankara’da Ju Jitsu Semineri düzenlendi.  

Geniş katılım altında yapılan semineri Dünya  Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz, MMA Federasyonu Başkanı Ali Arık, Aikijutsu Federasyonu Başkanı Zibel Saydan, SAMBO Federasyonu Başkanı Fikret Ünal, Hankido Federasyonu Başkanı Osman Karamercimek, Japon Ş. Federasyonu Başkanı Erdal Karadağ, TBMM Haber Ajansı Başkan Yardımcı Şakir Durmaz ile Hayat Boyu Öğrenme Federasyonu Eski Başkanı Tahsin Koç ziyaret etti.

3 gün boyunca süren seminerde; Ju Jitsu Türkiye Federasyonu Başkanı Hulisi Elmas, Genel Koordinatörü Mehmet Hallaç, Fighting branşında Ahmet Dörtlemez, Combat branşında İsmet Durnaoğlu, Duo sistemde Zibel Saydan, Hakemlikte Esabil Yılmaz ve Ahmet Selamet gibi birçok değerli isim bilgilerini paylaştı.

Eğitimler sonunda yapılan 50 sorulu yazılı sınavda başarı olanlara ise diplomaları federasyon yetkilileri tarafından törenle takdim edildi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri