Ecen Sigorta
18 Ağustos 2018 Cumartesi
Anasayfa > TURİZM > Bartın-Safranbolu arası turizm köprüleri oluşturuluyor
Bartın-Safranbolu arası turizm köprüleri oluşturuluyor

Bartın-Safranbolu arası turizm köprüleri oluşturuluyor

29.09.2017 09:44 12 14 16 18 yazdır
Bartın Kültür ve Turizm İl Müdürü Fuat Dursun ile BAKKA Bartın YDO Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik, Bartın-Safranbolu arası turizm köprüleri oluşturmak için birtakım ziyaretler gerçekleştirdi.


Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Bartın Yatırım Destek Ofisi (YDO) Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik ile Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun;  turizm açısından Bartın-Karabük bağlantısını tesis etmek için istişarelerde bulunmak, ilgili kurumlarca basımı gerçekleştirilen tanıtım dokümanlarını Safranbolu Turizm Bilgilendirme Ofisine teslim etmek ve Bartın'ın turizm değerleri ile turizm altyapısını tanıtmak için Karabük ve Safranbolu'da birtakım ziyaretlerde bulundu.

Bu kapsamda ilk olarak BAKKA Karabük Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Sakin Eren ziyaret edildi. Daha sonrasında da Karabük İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, Batı Karadeniz Kalkınma Birliği Koordinatörü Fatih Rüzgâr ziyaret edilerek ortak yapılabilecek faaliyetler tartışıldı.
Ziyaretlerin ardından da BAKKA Bartın YDO Koordinatörü Kalecik ve Kültür Turizm İl Müdürü Dursun, Bartın tanıtım materyallerini Safranbolu Turizm Bilgilendirme Ofisine teslim etti. İngilizce, Korece, Japonca ve Çince Bartın Şehir Rehberinin turistlere dağıtımı gerçekleştirilirken Bartın'ın turizm değerleri tanıtıldı.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri