Ecen Sigorta
22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > GÜNDEM > BAKKA Yönetim Kurulu, Bartın’da toplandı
BAKKA Yönetim Kurulu, Bartın’da toplandı

BAKKA Yönetim Kurulu, Bartın’da toplandı

10.03.2018 10:33 12 14 16 18 yazdır
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Mart ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Bartın Valiliği Çeşm-i Cihan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.


Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Karabük Valisi Kemal Çeber, Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Valisi Nusret Dirim, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem AKDEMİR, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Bartın TSO Başkanı Halil Balık Zonguldak Ticaret Odası Başkanı Metin Demir, BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar ile ajans yetkilileri katıldı.
10 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda Mali Destek Programları ve Güdümlü Proje Desteği Programları kapsamında yürütülen projelerin ilerleme durumları ile ilgili bilgi verildi. 2011, 2013 ve 2014 yılları mali desteklerine ilişkin olarak hazırlanan sosyal etki değerlendirme çalışması sunumu gerçekleştirildi.

2017 yılı bütçe sonuçları ve faaliyet raporu ile ilgili bilgilendirme yapılan toplantıda Dünya Yatırım Ajansları Birliği Üyeliği, Özel Güvenlik Hizmetlerinin devamı, TR81 Bölgesi potansiyel yatırım alanları tespiti ve master plan çalışmaları hususları görüşüldü.

Türk Patent Enstitüsü’nün bilgi ve dokümantasyon temsilciliği olan Bartın Yatırım Destek Ofisi’nin Avrupa Patent Ofisi tarafından organize edilen PATLIB Konferansı’na katılım konusu görüşülerek toplantı sonlandırıldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri