Ecen Sigorta
22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > GÜNDEM > BAKKA Şubat ayı toplantısı Bartın’da…
BAKKA Şubat ayı toplantısı Bartın’da…

BAKKA Şubat ayı toplantısı Bartın’da…

11.01.2018 12:56 12 14 16 18 yazdır
2018 yılının ilk Yönetim Kurulu toplantısını Zonguldak’ta gerçekleştiren Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), bir sonraki toplantının Şubat ayı içinde Bartın’da yapılmasını kararlaştırdı.


Toplantıya; BAKKA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Valisi Nusret Dirim, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Zonguldak İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Zonguldak Ticaret Odası Başkanı Metin Demir, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan, BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar ile ajans yetkilileri katıldı.
Toplantıda; 2016 Yılı Küçük Ölçekli Alt Yapı Mali Destek Programı ile 2015 yılı Güdümlü Proje Desteği Programında yer alan projelerin ilerleme raporları ile İnsan Kaynakları hususlarına ilişkin gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantı, görüş ve önerilerin dinlenmesinin ardından sona ererken, bir sonraki Yönetim Kurulu Toplantısı’nın Şubat ayı içerisinde Bartın’da yapılmasına karar verildi.

Toplantının ardından açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bölgemiz ve ilimiz için çok önemli konuları ele aldığımız BAKKA toplantısını bu ay Zonguldak’ta gerçekleştirdik. Bölgemize en iyi şekilde hizmet için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu toplantının ve toplantıda alınan tüm kararların bölgemiz ve memleketimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri