Ecen Sigorta
22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > SİYASET > Akın ve Can’ın adaylığı resmen açıklandı

Akın ve Can’ın adaylığı resmen açıklandı

14.09.2018 17:05 12 14 16 18 yazdır
MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, 31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçimler için ildeki Belediye Başkanı adaylarının mevcut Başkan Cemal Akın, Kumluca’da da yine mevcut Başkan İsmail Can olacağını açıkladı.
Akın ve Can’ın adaylığı resmen açıklandı

 

EREN SARIKAYA

Özçelik’in dün, parti binasında düzenlediği basın açıklamasında MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer hazır bulundu. En son Ankara ziyaretlerinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yaptıkları görüşmede Bartın’da ve Kumluca’da mevcut belediye başkanları ile yola devam etme kararlarını ilettiklerini Bahçeli’nin de buna olur verdiğini ifade eden Özçelik, şunları söyledi: 

“Yeniden seninle”

 

“Mevcut Bartın Belediye Başkanı Sayın Cemal Akın’ın izledikleri ve gördükleri üzerine çok başarılı hizmetler sergilediğini, almış olduğu emaneti hıyanet etmeden ve layıkıyla yerine getirdiğini, onun için 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar onların bilgisi dahilinde adayımız olduğunu halkına duyurmak istiyorum. Sayın Genel Başkanımız Kumluca beldesinde mevcut olan İsmail Can’ın da çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Sayın Can’ın da çok başarılı çalışmalar sergilediğini ve bu başarılar karşılığında 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkanı adayımız olduğunu ifade etmemiz gerektiğini buyurdular. Bartın merkezinde ‘Yeniden seninle Cemal Akın’, Kumluca beldesinde ise ‘Yeniden seninle İsmail Can’ diyoruz.

Diğer ilçe ve beldelerimizdeki çalışmalarımızı da en kısa zamanda tamamlayıp adaylarımızı belirleyip seçim çalışmalarına başlayacağız. MHP, her zaman olduğu gibi en önce start veren siyasi iradedir. Tüm seçmenimiz ve Bartın halkı bunu bilir. Bir seçim sonrasında siyasetine yani hizmet sanatına mola vermeyen tek siyasi irade olduğumuza da inancımız sonsuzdur.  Seçim bitmiştir akabinde çalışmalarımıza başlamışızdır. Şimdi yeni bir seçim yaklaşıyor adaylarımız belirleyerek yeni bir seçime hazırlanıyoruz. 

 

“İnancımız sonsuz”

 

Bartın halkının vermiş olduğu emanete hıyanet etmeden yerine getirdiğine inandığımız Sayın Cemal Akın kendisine emanet edilen 5 yıllık süreci çok çok dolu geçirdi. Bartın’ın sosyal, ekonomiksel olarak da hiç problemi olmayan bir belediye yapısı itibariyle alt yapısından üst yapısına varıncaya kadar tüm sıkıntılarını çözdüğümüze inancımız sonsuzdur. Vermiş olduğu tüm sözleri ve projeleri hayata geçirdi. Birçok projeyi de üstüne ekleyerek bu süreci tamamladılar. Yeni dönem içinde çok değerli projeler hazırlanıyor. Bartın Belediyesinde mevcut olan mühendislerimiz, Ar-Ge grubumuz ve destek veren diğer mühendis kardeşlerimizle birlikte çok değerli çalışmalar var. Bartın halkı sıkıntılarını ve sorunlarını tamamen seçimlere girdiğinde aşmış ve çözmüş bir belediye olarak girecek ve yeniden Cemal Akın’la. Aynı şeyler Kumluca Beldesinde İsmail Can içinde geçerlidir. “ 

Anadolu’da ittifak yok

 

Özçelik bir soru üzerine ise yerel seçimde sadece kritik birkaç il için Cumhur ittifakı’nın sözkonusu olabileceğini Anadolu’da ittifakın sözkonusu olmadığını Genel Başkanları Bahçeli’nin ifade ettiğini anımsattı. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri