Ecen Sigorta
20 Eylül 2018 Perşembe
Anasayfa > SİYASET > Akın, Sözlü ile bir araya geldi
Akın, Sözlü ile bir araya geldi

Akın, Sözlü ile bir araya geldi

13.04.2018 13:37 12 14 16 18 yazdır
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu ile bir araya geldi.


Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nın(MİS) yönetim, denetim ve disiplin kurulu toplantıları için Mersin’e giden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu ile bir araya geldi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Akın, “Genel Başkanlık görevini yürüttüğüm Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nın(MİS) yönetim, denetim ve disiplin kurulu toplantılarını Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Gündem konularımızın dışında sendika ve belediye çalışmaları hakkında da istişarelerde bulunduk. Ayrıca toplantının ardından Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu ile sohbet imkânı bulduk. Belediye olarak her zaman sürdürdüğümüz adil ve çalışkan tutumumuzu Sendika olarak ta sürdürerek hakları korumak, iş barışına ve verimliliğin artmasına katkıda bulunmak için üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz. Toplantının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri