Ecen Sigorta
18 Ağustos 2018 Cumartesi
Anasayfa > TURİZM > 4. Bartın Bisiklet Festivali Instagram yarışması sonuçlandı
4. Bartın Bisiklet Festivali Instagram yarışması sonuçlandı

4. Bartın Bisiklet Festivali Instagram yarışması sonuçlandı

30.10.2017 15:56 12 14 16 18 yazdır
"4. Bartın Bisiklet Festivali" süresince çekilen fotoğraflar arasından Seçici Kurul'un seçmiş olduğu 10 fotoğrafa eşdeğer ödül verildi."4. Bartın Bisiklet Festivali" süresince çekilen fotoğraflar arasından Seçici Kurul'un seçmiş olduğu 10 fotoğrafa eşdeğer ödül verildi. Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği Yönetim Kurulu, bölgemizin ve Bartın'ın tanıtımına bisiklet üzerinden katkı sunan tüm katılımcılara teşekkür ederken 2018 festivali için görüşmelere başlandığı belirtildi.

 

Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği Yönetim Kurulu'nca "4. Bartın Bisiklet Festivali Instagram Yarışması"yla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:

 

"4. Bartın Bisiklet Festivalimize göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz. Sizlerle 4 gün boyunca bölgemizin sonbahar renklerinde kimi zaman zorlu, kimi zaman ağır fakat çoğunluğu hafızalarda yer edecek coğrafyalarda pedallamak bizim için zevkti. Her zaman bekliyoruz. Festivalin ve bölgemizin görünürlüğünü bisiklet üzerinden artırmak ve sizleri festivale gelemeyenlerle buluşturmak üzere düşündüğümüz Festival Instagram Yarışmasına ilginiz için ayrıca teşekkür ederiz. Her ne kadar festival fotoğraflarının büyük bir bölümü bizlere kadrajı ile destek olan Turgay Alan hocamıza ait olsa da, kendi vizörlerinden de paylaşım yapanlar arasından seçimde zorlanmadık desek doğru olmaz. Paylaşımlarda elbette bizlerin '@Pedaldaslar' instagram hesabını takip edip fotoğrafları herkese açık olanlara ulaşabildik. Mümkün olduğunda bizi takip eden ve katıldığını bildiğimiz dostları bizler de takibe aldık. Bu noktada atladığımız varsa şimdiden özür dileriz.


271 paylaşım yapıldı

 

'#4uncuBartinBisikletFestivali', '#bisikletimveben' etiketleri başta olmak üzere, farklı biçimde Türkçe karakterler nedeniyle ayrılmış olan benzer etiketleri de göz önüne alarak, örneğin '#4bartinbisikletfestivali', '#4BartınBisikletFestivali', '#4üncüBartınBisikletFestivali' ve benzeri gibi, toplamda 271 paylaşım yapılmış.

 

Değerlendirme dışında tutuldu

Bir yandan seviniyoruz, bir yandan da acaba tam duyuramadık mı diye de düşünüyoruz. Paylaşımların büyük bir bölümü de bizzat organizasyonun içindekiler tarafından, hatta fotoğrafların birçoğu da Turgay Alan hocamızın çektiği fotoğraflardan yapılmış. Bunları değerlendirme dışı tuttuğumuzun bilinmesini isteriz.

Kolay olmayan bir değerlendirme sonucunda Eşdeğer Ödüllere hak kazanan isimleri belirledik. Festivalimize ve coğrafyamıza katkılarınız için bir kez daha teşekkür ederiz."

 

2018 festivali için görüşmeler başlandı

 

2018 festivali için görüşmelerin de başlanıldığının belirtildiği açıklamada  "Ödüllerimizi biz kazanan arkadaşlar ile iletişime geçip ileteceğiz. Ellerine geçtiğinde yine aynı etiketler ile paylaşırlarsa herkesin görmesini isteriz. Bu anlamda ödül halen sürpriz olmuş olacak. Hepinize bol pedallı ve sağlıklı günler dilerken, 2018 festivali için görüşmelere şimdiden başladığımızı belirtmek isteriz." denildi.

 

 

İşte Instagram'da yapılan paylaşımlardan eşdeğer ödüller kazanlar; 

360drce berkem-dagl bisikletyolculugu


 crnozdmrvip


eng_bcc


 nilsukistaksvlsultan


unalilkerxmussaaslanx

 zincirlerikirmakYorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri