Ecen Sigorta
22 Eylül 2018 Cumartesi
Anasayfa > KÜLTÜR-SANAT > 3. Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı başladı
3. Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı başladı

3. Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı başladı

13.09.2018 16:13 12 14 16 18 yazdır
Bartın Belediyesi 3. Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı için ilimize gelen akademisyen ve ressamlar Bartın Belediyesi Sanat Galerisinde çalışmalarına başladılar.


İlk kez 2016 yılında düzenlenen “Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı”nın üçüncüsü için ilimize gelen akademisyen ve ressamlar Bartın Belediyesi Sanat Galerisinde çalışmalarına başladılar.
Bartın Belediyesi tarafından organize edilen çalıştaya, Konya Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Elmas, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meliha Yılmaz, Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alaybey Karaoğlu, Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Basri Erdem, Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ramiz Aydın, Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Oğuz Yurttadur, Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Türe, TOBB Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Bünyamin Balamir, Ressam Efkan Beyaz, Ressam Sezai Kara, Ressam Melek Yıldız Ergün, Ressam Fehnur İpek, Ressam Erkan Geniş, Ressam Dr. Bayram Yorulmaz, Ressam Dilek Özmen, Resim Öğretmeni Aysun Eskin, Bartın Belediyesi Resim Atölyesi Kursiyerleri Zehra Kemaldere Dervişoğlu ve Nurgül Büyükada katılıyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, bu sene üçüncüsü düzenlenen Çalıştay’da çok değerli akademisyen ve ressamları ilimizde ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Akın, “Çalıştayın Bartını’mız için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum ” dedi.Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri