Ecen Sigorta
17 Temmuz 2018 Salı
Anasayfa > EKONOMİ > 2017 yılı ve 2018 Programları değerlendirildi
2017 yılı ve 2018 Programları değerlendirildi

2017 yılı ve 2018 Programları değerlendirildi

06.01.2018 15:34 12 14 16 18 yazdır
Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü 2017 yılı değerlendirme toplantısı Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapıldı.


 Nilay Meryem ÇÖMLEK

Toplantıya, Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Aksan, Cevdet Çiçek, Bartın Orman İşletme Müdürü Selahattin Yanık, işletme müdür yardımcıları ve işletme şefleri katıldı.
Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel yaptığı açılış konuşmasında üretimden ağaçlandırmaya, korumadan ORKÖY kredilerine, inşaat faaliyetlerinden fidan üretimine kadar bir yıllık çalışmalar ile Batı Karadeniz GEP program ve gerçekleşmeleri ve 2018 yılı program ve faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulunarak “2017 yılını sona erdirdik. Tüm ormancılık faaliyetlerini programımızın üzerinde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Gayretli çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Tüm çalışmalarımızda vatandaş odaklı, Halkımıza hizmet anlayışı içerisinde daha gayretli bir şekilde hizmetlerimize devam edeceğiz. 2018 yılında daha gayretli bir şekilde çalışarak programlarımızı fazlasıyla gerçekleştirmeliyiz. Çalışmalarımızı planlı ve zamanında yaparak daha başarılı olacağımıza inancım tamdır. Sorumluluğumuzun bilincinde ve zamanında hareket ettiğimiz takdirde negatif unsurları pozitife çevirmek elimizde. Bizim için gerekli olan şey kendimizden başlayarak personelimizi de verimli çalıştırabilmektir. Bu duygularla toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Şube Müdürleri de kendi çalışma konuları hakkında 2017 yılı değerlendirmeleri ile 2018 faaliyetleri hakkında sunumlar eşliğinde katılımcılara bilgi verdiler.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri