Ecen Sigorta
17 Ağustos 2018 Cuma
Anasayfa > SAĞLIK > 112 personeline hizmetiçi eğitim verildi
112 personeline hizmetiçi eğitim verildi

112 personeline hizmetiçi eğitim verildi

01.12.2017 16:50 12 14 16 18 yazdır
Bartın İl Sağlık Müdürlüğü İl Ambulans Servisi Başhekimliği bünyesinde çalışan personellere hizmet içi eğitim verildi.

İl Ambulans Servisi Başhekimliğinde görevli personelin günün koşullarına uygun olarak yetişmelerini ve görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlara sahip olmalarını sağlamak amacıyla ilgili Eğitim Müdürlüğü tarafından hizmet içi eğitim verildi.

Farklı tarihlerde 3 grup halinde gerçekleştirilen eğitimlerde Bartın Üniversitesi Öğr. Gör. Aslı Saldamlı "Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetleri ve Etik Değerler", 112 Kalite Yönetim Direktörü Fatma Acar "El Hijyeni- Güvenlik Raporlama- Ambulans Temizliği ve Dezenfeksiyonu", Emniyet Amiri Cengizhan Güney "Adli Vakalarda Süreç Yönetimi", Av. Yasemin Yalçın Şimşek "Hukuki Yardım ve TCK Kamu Personeline İlişkin Cezai Hükümler", C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Tuğba Özkan "113 Beyaz kod-Tıbbi Atıklar", Psikolog Sefa Ketenci "Mağdura Yaklaşım", Diyetisyen Müzeyyen Elmas Kara "Sağlıklı Beslenme", Şeref Toprakdelen de "Telsizle İletişim" konularında 112 Acil Sağlık Hizmeti çalışanlarını bilgilendirdi. Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri